Liturgie / akce Datum Den Čas Místo Diecéze Město Fotografové
Slavnostní koncert k 75. narozeninám Dominika kardinála Duky OP 26.04.2018 Čt 19:00 Sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel Jana Havlová
Svatovojtěšská pouť na Libici 28.04.2018 So 09:00 Libice Diecéze královéhradecká Libice Pavel Langer
Děkovná mše sv. za 75 let života 28.04.2018 So 09:30 sv. Pavel, Pouchov Diecéze královéhradecká Hradec Králové Jana Havlová
Mše s udílením kandidatury jáhenství a kněžství 29.04.2018 Ne 09:00 katedrála sv. Mikuláše Diecéze českobudějovická České Budějovice -
Mše svatá 29.04.2018 Ne 10:30 Nanebevzetí Panny Marie Diecéze královéhradecká Polná Jana Havlová
1. svaté přijímání 29.04.2018 Ne 10:30 Kostel Narození Panny Marie Vranov u Brna Diecéze brněnská Vranov Dušan Kadlec
Liturgie památky sv. Zikmunda 30.04.2018 Po 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Slavnostní otevření kaple sv.Floriána a sv.Šebestiána 05.05.2018 So 10:00 kaple sv.Floriána a sv.Šebestiána - Bzenec Arcidiecéze olomoucká Bzenec Zbyněk Šišpera Miroslav Novotný
pouť na Lomec u Vodňan 05.05.2018 So 14:00 kostel Jména Panny Marie Diecéze českobudějovická Lomec u Vodňan Michal Klečka
Diecézní setkání ministrantů na Vranově u Brna 05.05.2018 So 20:15 Kostel Narození Panny Marie Diecéze brněnská Vranov u Brna Radek Hanskut Stanislav Knotek
Mše svatá, následuje Valná hromada Matice svatohostýnské 06.05.2018 Ne 09:15 Bazilika - Svatý Hostýn Arcidiecéze olomoucká Svatý Hostýn František Ingr
Poutní mše sv. ke sv. Janu Sarkandrovi 06.05.2018 Ne 09:30 kostel Nanebevzetí P. Marie, Holešov Arcidiecéze olomoucká Holešov Milena Machálková
Den otevřených dveří 09.05.2018 St 15:00 Salesiánské středisko mládeže Diecéze litomeřická Teplice Jana Chadimová
Studentská mše VKH 09.05.2018 St 19:00 sv. Ignác Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Mariánská pouť Prahou + výtvarný happening 12.05.2018 So 11:00 centrum Prahy a Staroměstské náměstí Arcidiecéze pražská Praha Martina Řehořová
Pouť křesťanských médií 2018 12.05.2018 So 11:00 Bazilika Nanebevzetí Panny Marie a svatého Cyrila a Metoděje Arcidiecéze olomoucká Velehrad Lena Labajová
Liturgie sl. výročí posvěcení katedrály 12.05.2018 So 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová Anna Guthrie
1. sv. přijímání Brno - Žabovřesky 13.05.2018 Ne 09:00 Brno-Žabovřesky Diecéze brněnská Brno Dušan Kadlec
Liturgie slavnosti sv. Jana Nepomuckého 15.05.2018 Út 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel Jana Havlová
Diecezní pouť Charit 16.05.2018 St 09:30 Kostel Nejsvětějšího srdce Ježíšova Diecéze ostravsko-opavská Česky Těšín Lena Labajová
Svátek sv. Jana Nepomuckého 16.05.2018 St 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
60. mezinárodní vojenská pouť do Lurd (Francie) 18.05.2018 08:30 Lurdy Zahraničí Lurdy Vojtěch Pospíšil
Biskupské svěcení Mons. Zdenka Wasserbauera 19.05.2018 So 10:00 katedrála sv. Víta Arcidiecéze pražská Praha Jakub Šerých Roman Albrecht
Liturgie přijetí do katechumenátu 19.05.2018 So 16:30 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Vigilie slavnosti Seslání Ducha svatého 19.05.2018 So 20:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Roman Albrecht
Jáhenské svěcení 20.05.2018 Ne 00:00 Bazilika Panny Marie Bolestné Diecéze litomeřická Krupka-Bohosudov Jana Chadimová
První sv. přijímání 20.05.2018 Ne 09:00 kostel Povýšení svatého Kříže Diecéze brněnská Brno Slatina Tomáš Cigánek
Liturgie slavnosti Seslání Ducha svatého 20.05.2018 Ne 10:00 s Arcidiecéze pražská Praha Roman Albrecht
Noc kostelů ve vojenském kostele sv. Jana Nepomuckého 25.05.2018 00:00 vojenský kostel sv. Jana Nepomuckého Arcidiecéze pražská Praha -
Noc kostelů 25.05.2018 16:00 sv. Petr a Pavel Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová Michal Havel
Noc kostelů v Napajedlích 25.05.2018 18:00 Kostel svatého Bartoloměje Arcidiecéze olomoucká Napajedla Tomáš Holeček
Noc kostelů 25.05.2018 19:30 chrám sv. Michala Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel Jana Havlová
Noc kostelů 25.05.2018 21:00 Husův sbor Nusle Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová Michal Havel
Misijní pouť 26.05.2018 So 09:00 Bazilika sv. Prokopa Diecéze brněnská Třebíč Štěpán Langášek Iva Horálková
Liturgie pro kominíky 26.05.2018 So 11:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Jízda králů ve Vlčnově 27.05.2018 Ne 08:00 sv. Jakuba ve Vlčnově Arcidiecéze olomoucká Vlčnov Pavel Ingr
Prvni prijmani 27.05.2018 Ne 09:00 Božskeho Srdce Páně Diecéze ostravsko-opavská Nový Bohumín Lena Labajová
Mše svatá k výročí posvěcení kostela a 1. svaté přijímání 27.05.2018 Ne 10:30 sv. Kateřiny Arcidiecéze olomoucká Boršice u Blatnice Vojtěch Pospíšil
Koncert Pavla Helana a scholy Bohumin 31.05.2018 Čt 00:00 Kostel Božského Srdce Páně Diecéze ostravsko-opavská Nový Bohumín Lena Labajová
slavnost Těla a Krve Páně 31.05.2018 Čt 18:00 Uherské Hradiště Arcidiecéze olomoucká Uherské Hradiště Radek Šipka
Liturgie slavnosti Těla a Krve Páně 31.05.2018 Čt 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel Jana Havlová
Requiem za Přemysla Otakara II 01.06.2018 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
První svaté přijímání 03.06.2018 Ne 09:30 kostel sv. Víta Diecéze českobudějovická Český Krumlov -
1. sv. přijímání 03.06.2018 Ne 10:00 Farní kostel Arcidiecéze olomoucká Uherský Brod Dominik Novák
Slavnostní předávání maturitních vysvědčení 04.06.2018 Po 11:00 kostel sv. Augustina Diecéze brněnská Brno -
Diecézní pouť 08.06.2018 18:00 sv. Václav Diecéze českobudějovická Sušice Marek Novák
Diecézní pouť 09.06.2018 So 09:00 sv. Václav Diecéze českobudějovická Sušice Marek Novák
První svaté přijímání 10.06.2018 Ne 09:30 kostel sv. Víta v Tuchoměřicích Arcidiecéze pražská Praha Jakub Šerých
Prvni sv. přijímání 10.06.2018 Ne 10:00 Nejsvětějšího srdce Páně Diecéze brněnská Brno - Husovice Tomáš Cigánek
Domácí pouť ke cti svatého Antonína 13.06.2018 St 17:00 Blatnická hora Arcidiecéze olomoucká Blatnice pod svatým Antonínkem Petr Nedoma
Liturgie slavnosti sv. Víta 15.06.2018 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Hlavní pouť 17.06.2018 Ne 18:30 Blatnická hora Arcidiecéze olomoucká Blatnice pod svatým Antonínkem Zbyněk Šišpera Petr Nedoma
20. výročí obnovení duchovní služby v armádě (Praha) 19.06.2018 Út 00:00 různé v Praze Arcidiecéze pražská Praha -
Sportovní den Cyrilometodějského gymnázia 21.06.2018 Čt 11:15 Cyrilometodějské gymnázium Diecéze brněnská Brno -
Festival Kefasfest 22.06.2018 18:00 Rosa Coeli Diecéze brněnská Dolní Kounice -
Liturgie kněžského svěcení 23.06.2018 So 10:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
Závěrečná mše Cyrilometodějského gymnázia 28.06.2018 Čt 11:15 kostel sv. Augustina Diecéze brněnská Brno -
Slavnost sv. Petra a Pavla 29.06.2018 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Kněžské svěcení 30.06.2018 So 09:30 Katedrála sv. Václava Arcidiecéze olomoucká Olomouc Dominik Novák
Kněžské svěcení Vojtěcha Blažka 30.06.2018 So 10:00 katedrála sv. Mikuláše Diecéze českobudějovická České Budějovice Anička Zemanová Marek Novák
Ukrajinský festival, pořádaný Střediskem humanitární pomoci a rozvojové spolupráce DCHOO 30.06.2018 So 17:00 Centrum - Ostrava střed Diecéze ostravsko-opavská Ostrava Michaela Gavláková Lena Labajová
Mše sv. pro účastníky Sokolského sletu 01.07.2018 Ne 00:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Martina Řehořová
Primiční mše svatá Jiřího Šůstka 01.07.2018 Ne 14:30 Kostel sv. Martina/ Pozlovice Arcidiecéze olomoucká Pozlovice -
Primiční mše Vojtěcha Blažka 01.07.2018 Ne 16:00 sv. Bartoloměj Diecéze českobudějovická Pelhřimov Anička Zemanová Marek Novák
Společenské setkání v Pastoračním centru Duchovní služby AČR (Luleč) 05.07.2018 Čt 00:00 Pastorační centrum Duchovní služby Armády ČR Diecéze brněnská Luleč u Vyškova Václav Vlach
La Nuit des Chimeres 06.07.2018 21:00 St Julien Zahraničí Le Mans Michal Havel Jana Havlová
Hlavni Prokopska pout 08.07.2018 Ne 10:00 Sázavský klášter Arcidiecéze pražská Sázava Roman Albrecht
Mše svatá na Velkém Lopeníku 21.07.2018 So 11:00 Rozhledna na Velkém Lopeníku 911 m.n.m. Arcidiecéze olomoucká Lopeník Martin Štecher
Jahenske sveceni 08.09.2018 So 10:00 Sv. Vit Arcidiecéze pražská Praha Roman Albrecht
Liturgie sv. Václava 28.09.2018 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Pouť / setkání asociace křesťanů v armádě 29.09.2018 So 00:00 bude upřesněno - bude upřesněno -
Zahajovací mše nového akademického roku VKH Praha 03.10.2018 St 19:00 sv. Ignác Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Liturgie svátku sv. Lukáše 18.10.2018 Čt 17:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Rekviem za oběti heydrichiády 20.10.2018 So 12:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Ekumenická modlitba za vlast 27.10.2018 So 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Slavnostní celocírkevní bohoslužba Církve československé husitské 28.10.2018 Ne 09:00 Sbor kněze Ambrože Diecéze královéhradecká Hradec Králové -
Liturgie slavnosti Všech svatých 01.11.2018 Čt 18:00 Všech svatých Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Ekumenická bohoslužba ke dni válečných veteránů 08.11.2018 Čt 00:00 vojenský kostel sv. Jana Nepomuckého Arcidiecéze pražská Praha -
Liturgie za služebníky církve 10.11.2018 So 10:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
6. setkání schol 10.11.2018 So 10:30 sv. Antonín Diecéze brněnská Rozseč nad Kunštátem -
Liturgie ke cti sv. Anežky České 13.11.2018 Út 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová Michal Havel
Ekumenická modlitba za oběti totalitních režimů 16.11.2018 20:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Liturgie památky sv. Cecílie 21.11.2018 St 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Liturgie přijetí do katechumenátu 01.12.2018 So 16:30 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
Liturgie pátku od 1. neděli adventní 07.12.2018 11:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel Jana Havlová
Předvánoční koncert pro Válečné veterány 13.12.2018 Čt 00:00 vojenský kostel sv. Jana Nepomuckého Arcidiecéze pražská Praha -
Liturgie slavnosti Narození Páně – v noci 25.12.2018 Út 00:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
Liturgie slavnosti Narození Páně – ve dne 25.12.2018 Út 10:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Liturgie na poděkování Bohu 31.12.2018 Po 16:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová