Datum a čas Seřadit sestupně | Událost | Den | Diecéze | Město | Místo | Fotografové | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. sv. přijímání | ČR: Diecéze brněnská | Brno | Slatina | Tomáš Cigánek | |||
První svaté přijímání | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | sv. Gothard | Jiří Šťástka | |||
1. sv. přijímání | ČR: Diecéze brněnská | Brno | Husovice | Tomáš Cigánek | |||
První svaté příjímání | ČR: Arcidiecéze olomoucká | Kunovice | Kostel sv. Petra a Pavla | Jan Pěcha | |||
Kňazská vysviacka | SK: Nitrianska diecéza | Nitra | Bazilika sv. Emeráma | Zatím neobsazeno | |||
Liturgie slavnosti sv. Víta | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | katedrála sv. Víta | Zatím neobsazeno | |||
1. svaté přijímání | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | sv. Remigius, Čakovice | Jiří Šťástka | |||
Slavnostní otevření Živého Domu | ČR: Diecéze litoměřická | Teplice - Trnovany | Živý dům | Radek Hanskut | |||
Kefasfest 2024 | ČR: Diecéze brněnská | Dolní Kounice | Dolní Kounice Rosa Coeli | Petr Polanský | |||
Kněžské svěcení | ČR: Diecéze brněnská | Brno | Katedrála sv. Petra a Pavla Brno | Dušan Kadlec | |||
Kněžské svěcení | ČR: Arcidiecéze olomoucká | Olomouc | Katedrála sv. Václava | Josef Polehňa | |||
Liturgie kněžského svěcení | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | katedrála sv. Víta | Dana Saxonbergová | |||
Kefasfest 2024 | ČR: Diecéze brněnská | Dolní Kounice | Dolní Kounice Rosa Coeli | Petr Polanský | |||
Primice Lukáše Janouška | Moravské Budějovice | Konírny, Moravské Budějovice | Vít Bláha | ||||
Kefasfest 2024 | ČR: Diecéze brněnská | Dolní Kounice | Dolní Kounice Rosa Coeli | Petr Polanský | |||
Primice Josefa Kvapilíka | ČR: Arcidiecéze olomoucká | Kroměříž | Kostel sv. Mořice | Josef Polehňa | |||
Primice - Daniel Martinek | ČR: Diecéze brněnská | Brno | Husovice | Tomáš Cigánek | |||
Primice Václava Slivky | ČR: Arcidiecéze olomoucká | Přerov | Kostel sv. Vavřince | Josef Polehňa | |||
Slavnost sv. apoštolů Petra a Pavla | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha 2 - Vyšehrad | Vyšehrad, bazilika sv. Petra a Pavla | Lucie Horníková | |||
Mše sv. pro 17. všesokolský slet | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | katedrála sv. Víta | Jana Havlová | |||
1000. Výročí smrti sv. Jindřicha | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | Kostel sv. Jindřicha a sv. Kunhuty | Dana Saxonbergová | |||
Kněžské svěcení Petra Miencila a Vojtěcha Měřičky, Starokatolická církev | Jiné členění / nevím | Praha | Kostel sv. Vavřince, Petřín (Praha) | Jiří Vopálenský | |||
Celostání setkání animátorů - CSA 2024 (12. – 17. srpna) | ČR: Arcidiecéze olomoucká | Kroměříž | Kroměříž | Zatím neobsazeno | |||
Farní táborák | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | sv. Gothard | Jiří Šťástka | |||
Liturgie Památky sv. Ludmily | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | katedrála sv. Víta | Jana Havlová | |||
Čakovické posvícení | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | sv. Remigius, Čakovice | Jiří Šťástka | |||
Poděkování motorkářů za sezonu | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | sv. Gothard | Jiří Šťástka | |||
Liturgie svátku sv. Lukáše | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | katedrála sv. Víta | Zatím neobsazeno | |||
Mše sv. pro pracovníky charit | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | katedrála sv. Víta | Jana Havlová | |||
Mše sv. při setkání prvokomunikantů | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | katedrála sv. Víta | Zatím neobsazeno |