Seznam nabídky on-line duchovního života

Přehled on-line katolických mší svatých jsou na webu Mše svaté online. Požadavky na zveřejnění on-line mší posílejte na info(zavináč)mseonline.cz

Přehled záznamů je v menu a na přehledu záznamů z on-line duchovního života.

Vložení ostatních bohoslužeb, zamyšlení, adorací, duchovních koncertů a obdobných křesťanských aktivit lze zajistit pomocí formuláře na webu Člověk a Víra

 

Datum Čas Město/místo a popis Diecéze Seřadit sestupně Odkaz
10:00 AC Třinec - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
09:00 ECM Plzeň 3 Maranatha - bohoslužba On-line přenos na YouTube
10:00 Apoštolská církev Jihlava - bohoslužba On-line přenos na FaceBooku
09:00 Sbor Bratrské jednoty baptistů v Brně - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
16:00 CityKids - program pre deti On-line přenos na FaceBooku
10:00 Sbor Církve bratrské v Praze 4 - Šeberov - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
09:30 Církev bratrská Kolín - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
10:00 Kristus mestu - bohoslužba On-line přenos na FaceBooku
09:30 Sbor Církve bratrské ve Vsetíně - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
10:00 KC Český Těšín - bohoslužba On-line přenos na YouTube
09:00 AC Zábřeh - bohoslužba On-line přenos na YouTube
17:00 Pod ochranou Najvyššieho - modlitby chvál s kapelou ESPÉ On-line přenos na FaceBooku
10:00 Církev bez hranic Praha - bohoslužba On-line přenos na FaceBooku
09:30 Sbor Bratrské jednoty baptistů v Aši - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
10:00 Starokatolické společenství v Trnavě (SK) - bohoslužba On-line přenos na FaceBooku
09:30 ČCE Praha - Jižní Město - bohoslužba On-line přenos na FaceBooku
10:00 AC Most - bohoslužba On-line přenos na FaceBooku
09:00 AC Břeclav - bohoslužba On-line přenos na YouTube
10:00 Slovo života Jihlava - bohoslužba On-line přenos na YouTube
10:00 Otcov dom Bratislava, SK - bohoslužba On-line přenos na FaceBooku
09:30 Evangelická církev metodistická v Jihlavě - bohoslužba On-line přenos na YouTube
10:20 Slovo života Brno - bohoslužba On-line přenos na YouTube
09:30 Sbor Bratrské jednoty baptistů v Chebu - bohoslužba On-line přenos na YouTube
10:00 Sbor Církve bratrské v Praze 1 - Soukenická - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
09:00 Církev bratrská Horní Krupá - bohoslužba On-line přenos na YouTube
10:00 AC Liberec - bohoslužba On-line přenos na YouTube
09:30 Křesťanská společenství, sbor Ostrava - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
10:30 FS SCEAV Bystřice - bohoslužba On-line přenos na YouTube
09:30 CB Pardubice - Archa - bohoslužba On-line přenos na YouTube
10:00 CB Havířov - bohoslužba On-line přenos jinde na webu