Datum a čas Událost Den Diecéze Město Místo Seřadit sestupně Fotografové
Svěcení nových varhan Arcidiecéze pražská Praha sv. Anežky České na Spořilově Betty Horníková
Pouť Modliteb za nejmenší Arcidiecéze olomoucká Svatý Kopeček u Olomouce Bazilika Navštívení Panny Marie, Svatý Kopeček u Olomouce N e o b s a z e n o
800. výročí narození svaté Zdislavy Diecéze litoměřická Jablonné v Podještědí Bazilika sv. vavřince a sv. zdislavy+ historický průvod na Lemberk N e o b s a z e n o
Národního setkání modliteb matek Diecéze královéhradecká Pardubice Centrum Ideon N e o b s a z e n o
Děkanátní setkání mládeže (děkanáty Zábřeh a Šumperk) Arcidiecéze olomoucká Šumperk chrám sv. Jana Křtitele N e o b s a z e n o
Zdislavení Diecéze brněnská Křižanov farnost Křižanov,kostel sv. Václava Stanislav Knotek
1. Svaté přijímání Diecéze ostravsko-opavská Hodslavice Hodslavice Dominik David
Pojďme spolu - ekumenická pouť jižní Moravou Diecéze brněnská Hustopeče - Klobouky u Brna Hustopeče - kostel sv. Václava, Kloubouky - kostel sv.Vavřince Jitka Baumannová
Ivančena 2020 Diecéze ostravsko-opavská Malenovice Ivančena Dominik David
Červená středa - centrální akce v Praze Arcidiecéze pražská Praha 1 Karolinum - konference, křesťansko-židovská modlitba, průvod přes Staroměstské náměstí N e o b s a z e n o
Missa chrismatis Diecéze českobudějovická České Budějovice Katedrála sv. Mikuláše Marie Košinová
Liturgie Bílé soboty Diecéze českobudějovická České Budějovice katedrála sv. Mikuláše Anna Vrhelová
Liturgie slavnosti Zmrtvýchvstání Páně Diecéze českobudějovická České Budějovice katedrála sv. Mikuláše Anna Vrhelová
V. Neckář - Benefiční koncert pro katedrálu Diecéze českobudějovická České Budějovice Katedrála sv. Mikuláše Marie Košinová
Prvomájová pouť v Hájku Arcidiecéze pražská Hájek klášter v Hájku Jakub Šerých
Hlavní pouť v Hájku Arcidiecéze pražská Hájek klášter v Hájku Jakub Šerých
Slavnostní požehnání kostela Krista Spasitele Arcidiecéze pražská Praha - Barrandov kostel Krista Spasitele Jakub Šerých
Pěší pouť a poutní mše sv. Diecéze brněnská Sloup Kostel Panny Marie Bolestné - Sloup Jitka Baumannová
Poslední obřady katechumenátu, Vigilie a udílení iniciačních svátostí dospělým Arcidiecéze pražská Praha kostel Panny Marie Královny míru N e o b s a z e n o
První Svaté přijímání Arcidiecéze pražská Praha 5 kostel sv. Filipa a Jakuba Martin Myslivec
Neděle Božího milosrdenství Diecéze brněnská Brno Kostel svatých Janů - Minorité N e o b s a z e n o
Květná neděle u minoritů Diecéze brněnská Brno Kostel svatých Janů - Minorité N e o b s a z e n o
Zelený čtvrtek u minoritů Diecéze brněnská Brno Kostel svatých Janů - Minorité N e o b s a z e n o
Velký pátek u minoritů Diecéze brněnská Brno Kostel svatých Janů - Minorité N e o b s a z e n o
Boží Tělo u minoritů Diecéze brněnská Brno Kostel svatých Janů - Minorité N e o b s a z e n o
Liturgie bílé soboty Diecéze brněnská Brno Kostel svatých Janů - Minorité Dušan Kadlec
Noc kostelů - SBMka - křest nového CD Diecéze brněnská Brno Kostel svatých Janů - Minorité N e o b s a z e n o
Slavnost sv. Jana Křtitele Diecéze brněnská Brno Kostel svatých Janů - Minorité N e o b s a z e n o
První svaté přijímání Diecéze brněnská Vranov Narození Panny Marie Vranov Dušan Kadlec
Pouť kněží Diecéze brněnská Kostelní Vydří P. Maria Karmelská Radek Hanskut