Datum a čas Událost Seřadit sestupně Den Diecéze Město Místo Fotografové
poutní mše sv. ke sv. Stanislavovi - 940 let od smrti sv. Stanislava Diecéze brněnská Kunštát sv. Stanislav Radek Hanskut
1. sv. přijímání Diecéze brněnská Brno - Slatina Povýšení svatého Kříže Tomáš Cigánek
1. sv. přijímání Diecéze brněnská Brno - Líšeň Salesko Tomáš Cigánek
Absolventský Velehrad 2019 Arcidiecéze olomoucká Velehrad Velehrad Jan Čermák
Absolventský Velehrad 2019 Arcidiecéze olomoucká Velehrad Velehrad Jan Čermák
Absolventský Velehrad 2019 Arcidiecéze olomoucká Velehrad Velehrad Jan Čermák
Archijerejská sv. liturgie, kde bude mít homilii kard. Sandri Arcidiecéze pražská Praha katedrála sv. Klimenta v Praze (Klementinum) Lucie Horníková
Arcidiecézní setkání mládeže Arcidiecéze olomoucká Přerov Tenisová hala TJ Spartak Tomáš Holeček, Anna Gajdošíková
Beseda o ekologii - Nad zelenou encyklikou papeže Františka Arcidiecéze olomoucká Velehrad Bazilika František Ingr
Bílá sobota Diecéze královéhradecká Hradec Králové Katedrála Sv. Ducha František Falta
Biřmování Diecéze brněnská Cetkovice Sv. Jakub a Filip Radek Hanskut
Biřmování Diecéze brněnská Vísky u Letovic Sv. Michael Radek Hanskut
Biřmováníi u sv. Janů Diecéze brněnská Brno Kostel svatých Janů - Minorité Vojtěch Hlávka
CSA - Celostátní setkání animátorů Diecéze královéhradecká Chotěboř - Vojtěch Hlávka
Čtvrtek ve svatém týdnu (zelený) Diecéze brněnská Brno Kostel svatých Janů - Minorité Vít Horník
Děkanátní setkání / Jarní pouť k bl. P. Engelmarovi Diecéze brněnská Vřesice sv. Monika a sv. Augustin Radek Hanskut
Den smíření a milosrdenství na Černém mostě Arcidiecéze pražská Praha kopeček milosrdenství, Irvingova ul., Černý most Tomáš Ježek
Diecézní setkání dětí Diecéze královéhradecká Hradec Králové katedrála Sv. Ducha N e o b s a z e n o
Diecézní setkání mládeže Diecéze královéhradecká Hradec Králové sál Filharmonie, BIGY, katedrála František Falta
Farní sportovní odpoledne Diecéze brněnská Újezd u Brna Tělocvična ZŠ Tomáš Cigánek
Festival Kefasfest (pátek až neděle) Diecéze brněnská Dolní Kounice Rosa Coeli Vojtěch Hlávka
Jáhenské svěcení Arcidiecéze olomoucká Olomouc katedrála sv. Václava Dominik Novák
Jáhenské svěcení Diecéze královéhradecká Hradec Králové Katedrála Sv. Ducha N e o b s a z e n o
Jáhenské svěcení Arcidiecéze pražská Praha Panny Marie Sněžné Tomáš Cigánek
Jízda okolo osení Diecéze ostravsko-opavská Lukavec (Fulnek) Kostel sv. Jan Křtitele a sv. Barbory Nela Franková
Kňazská a diakonská vysviacka Bratislava Katedrála sv. Martina Mária Švecová
Kněžská pouť Diecéze brněnská Kostelní Vydří P. Maria Karmelská Radek Hanskut
Kněžské svěcení Arcidiecéze pražská Praha Katedrála sv. Víta Betty Horníková
Krížová cesta petržalských farností Zahraničí Marianka Marianka Zuzana Kostková
Kurz výroby biblických postaviček Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Evangelický kostel sv. Petra v Brandýse nad Labem Tomáš Ježek