Datum a čas Událost Den Diecéze Město Místo Fotografové
Te Deum k zakončení akademického roku, KTF Arcidiecéze pražská Praha 2 Bazilika sv. Petra a Pavla na Vyšehradě Roman Albrecht
Noc kosteů Arcidiecéze pražská Chvatěruby Sv. Petra a Pavla Anička Guthrie
Noc kostelů Vranov u Brna Diecéze brněnská Vranov Kostel Narození Panny Marie Vranov Dušan Kadlec
noc kostelů Diecéze českobudějovická Strakonice Strakonické kostely Michal Klečka
Noc kostelů Arcidiecéze pražská Praha sv. Antonín Jana Havlová, Michal Havel
40 let Příchovic Diecéze litoměřická Příchovice interdiecézní centrum mládeže Kryštof Waněk
Noc kostelů Diecéze královéhradecká Hradec Králové kostely v HK N e o b s a z e n o
Noc kostelů Arcidiecéze pražská Praha katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha Roman Albrecht
Noc kostelů Diecéze litoměřická Jezvé Kostel sv. Vavřince Jana Chadimová
Noc kostelů u minoritů Diecéze brněnská Brno Kostel svatých Janů - Minorité Kamila Hercová
Noc kostelů Arcidiecéze pražská Líbeznice Kostel sv. Martina N e o b s a z e n o
Noc kostelů, kostel sv. Václava, Praha 8 Arcidiecéze pražská Praha 8 Kostel sv. Václava, PN Bohnice, Praha 8 Petr Synek
Noc kostelů Diecéze ostravsko-opavská Frýdek-Místek kostel Sv. Jana a Pavla/Místek Ivana Bužková
Púť detí do Marianky Zahraničí Marianka Marianka Zuzana Kostková
Action in the City Diecéze brněnská Brno Moravské náměstí Iva Horálková
žehnání slatiny Diecéze českobudějovická Třeboň lázně Marie Košinová
Full of Life Diecéze brněnská Brno Areál bývalého pivovaru Řečkovice David Sís
Mše sv. u příležitosti setkání lazariánů a jejich investitury Diecéze královéhradecká Hradec Králové Katedrála sv. Ducha Eva Cvejnová, Pavel Cejnar
1. sv. přijímání Diecéze brněnská Brno - Líšeň Salesko Tomáš Cigánek
První Svaté přijímání Arcidiecéze olomoucká Milotice Kostel Všech svatých Richard Smolák
1. sv. přijímání Diecéze brněnská Brno Kostel Nejsvětějšího Srdce Páně, Husovice Štěpán Langášek, Petr Synek
1. svaté přijímání Diecéze ostravsko-opavská Frýdek-Místek kostel Sv. Jana a Pavla/Místek Ivana Bužková
Biřmováníi u sv. Janů Diecéze brněnská Brno Kostel svatých Janů - Minorité Miroslav Krystek
Vzpomínková akce k uctění obětí holocaustu Diecéze brněnská Třebíč Zadní synagoga, Židovská čtvrť Iva Horálková
Oslava sviatku sv. Filipa Neriho Zahraničí Bratislava-Petržalka Kostol Sv. rodiny Zuzana Kostková
Biřmování VKH Brno Diecéze brněnská Brno Kostel Nanebevzetí Panny Marie - jezuité Vojtěch Hlávka
Slavnost Nanebevstoupení Páně Arcidiecéze pražská Praha sv. Vít Jana Havlová, Anička Guthrie
Pouť Strakonických farníků na Želiv a Křemešník Diecéze českobudějovická Želiv a Křemešník kostel Narození Panny Marie a kostel Nejsvětější Trojice Michal Klečka
1.sv. přijímání Arcidiecéze pražská Kralupy nad Vltavou Nanebevzetí P. Marie a sv. Václava Anička Guthrie
1. sv. přijímání Arcidiecéze olomoucká Vlkoš Vlkoš Richard Smolák