Datum a čas | Událost | Den | Diecéze | Město | Místo | Fotografové | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zádušní liturgie za padlé policisty | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | katedrála sv. Víta | František Nedbal | |||
Setkání mládeže brněnské diecéze | ČR: Diecéze brněnská | Třebíč | Karlovo nám. | Petr Hrabovský | |||
Diecézní setkání mládeže | ČR: Diecéze brněnská | Třebíč, kostel sv. Prokopa | Třebíč, kostel sv. Prokopa, KG Třebíč | Zatím neobsazeno | |||
Biřmování Bojkovice | ČR: Arcidiecéze olomoucká | Bojkovice | Kostel sv.Vavřince Bojkovice | Zatím neobsazeno | |||
Liturgie přijetí do katechumenátu | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | katedrála sv. Víta | Zatím neobsazeno | |||
Vigilie slavnosti Seslání Ducha svatého | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | katedrála sv. Víta | Zatím neobsazeno | |||
První svaté přijímání | ČR: Arcidiecéze olomoucká | Nedašov 72 | Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Nedašově | Zatím neobsazeno | |||
První svaté přijímání | ČR: Diecéze brněnská | Ořechov u Brna | Všech svatých | Viktor Steingart | |||
Liturgie slavnosti Seslání Ducha svatého | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | katedrála sv. Víta | Zatím neobsazeno | |||
Biřmování | ČR: Diecéze brněnská | Brno | katedrála sv. Petra a sv. Pavla | Radek Hanskut, Vít Bláha | |||
Biřmování | ČR: Diecéze brněnská | Vranov u Brna | Narození Panny Marie Vranov | Dušan Kadlec | |||
První svaté přijímání | ČR: Diecéze brněnská | Brno | Katedrála Petra a Pavla | Petr Polanský | |||
OteFEST - Slavnostní otevření rekonstruovaného salesiánského domu v Pardubicích | ČR: Diecéze královéhradecká | Pardubice | Salesiánské centrum Pardubice | Zatím neobsazeno | |||
Graduace studentů BišB | ČR: Diecéze brněnská | Brno | církev Slovo života, Nové Sady | Iva Horálková | |||
Liturgie slavnosti Těla a Krve Páně | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | katedrála sv. Víta | Lucie Horníková | |||
1. sv. přijímání | ČR: Diecéze brněnská | Brno | Slatina | Tomáš Cigánek | |||
První svaté přijímání | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | sv. Gothard | Jiří Šťástka | |||
1. sv. přijímání | ČR: Diecéze brněnská | Brno | Husovice | Tomáš Cigánek | |||
První svaté příjímání | ČR: Arcidiecéze olomoucká | Kunovice | Kostel sv. Petra a Pavla | Jan Pěcha | |||
Kňazská vysviacka | SK: Nitrianska diecéza | Nitra | Bazilika sv. Emeráma | Zatím neobsazeno | |||
Liturgie slavnosti sv. Víta | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | katedrála sv. Víta | Zatím neobsazeno | |||
1. svaté přijímání | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | sv. Remigius, Čakovice | Jiří Šťástka | |||
Slavnostní otevření Živého Domu | ČR: Diecéze litoměřická | Teplice - Trnovany | Živý dům | Radek Hanskut | |||
Kněžské svěcení | ČR: Diecéze brněnská | Brno | Katedrála sv. Petra a Pavla Brno | Dušan Kadlec | |||
Liturgie kněžského svěcení | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | katedrála sv. Víta | Zatím neobsazeno | |||
Primice Lukáše Janouška | Moravské Budějovice | Konírny, Moravské Budějovice | Vít Bláha | ||||
Primice - Daniel Martinek | ČR: Diecéze brněnská | Brno | Husovice | Tomáš Cigánek | |||
Slavnost sv. apoštolů Petra a Pavla | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha 2 - Vyšehrad | Vyšehrad, bazilika sv. Petra a Pavla | Lucie Horníková | |||
Mše sv. pro 17. všesokolský slet | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | katedrála sv. Víta | Jana Havlová | |||
1000. Výročí smrti sv. Jindřicha | ČR: Arcidiecéze pražská | Praha | Kostel sv. Jindřicha a sv. Kunhuty | Dana Saxonbergová |