Seznam nabídky on-line duchovního života

Přehled on-line katolických mší svatých jsou na webu Mše svaté online. Požadavky na zveřejnění on-line mší posílejte na info(zavináč)mseonline.cz

Přehled záznamů je v menu a na přehledu záznamů z on-line duchovního života.

Vložení ostatních bohoslužeb, zamyšlení, adorací, duchovních koncertů a obdobných křesťanských aktivit lze zajistit pomocí formuláře na webu Člověk a Víra

 

Datum Seřadit sestupně Čas Město/místo a popis Diecéze Odkaz
20:00 Svatá Hora, bazilika Nanebevzetí Panny Marie - růženec ČR: Arcidiecéze pražská On-line přenos jinde na webu
15:00 Kristus mestu - Naživo(t) - vízia, prorocký impulz, dobrá správa, povzbudenie, vyučovanie On-line přenos na FaceBooku
19:30 Turbulencia 2020 - konferencia On-line přenos na YouTube
20:00 Salesiáni v Brně-Žabovřeskách - Novéna k Duchu Svatému ČR: Diecéze brněnská On-line přenos na YouTube
20:00 Kristus mestu - krátke povzbudenie On-line přenos na FaceBooku
11:00 Církev živého Boha, sbor Archa víry Příbram - biblické zamyšlení On-line přenos na FaceBooku
20:00 Svatá Hora, bazilika Nanebevzetí Panny Marie - růženec ČR: Arcidiecéze pražská On-line přenos jinde na webu
19:30 Turbulencia 2020 - konferencia On-line přenos na YouTube
20:00 Salesiáni v Brně-Žabovřeskách - Novéna k Duchu Svatému ČR: Diecéze brněnská On-line přenos na YouTube
09:30 Církev bratrská Tábor - bohoslužba On-line přenos na YouTube
10:30 CityHouse Brno - bohoslužba On-line přenos na YouTube
09:00 Sbor Bratrské jednoty baptistů v Brně - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
10:00 Apoštolská církev Jihlava - bohoslužba On-line přenos na FaceBooku
16:00 CityKids - program pre deti On-line přenos na FaceBooku
09:00 CČSH Vinohrady - bohoslužba On-line přenos na FaceBooku
10:00 Sbor Církve bratrské v Brně - Kounicova - bohoslužba On-line přenos na YouTube
10:00 Slovo života Jihlava - bohoslužba On-line přenos na YouTube
09:30 FS SCEAV Třinec - bohoslužba On-line přenos na YouTube
10:00 Evangelická církev metodistická v Tachově - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
09:30 Církev bratrská v Ostravě - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
10:00 Sbor Církve bratrské v Brně Betanie - bohoslužba On-line přenos na FaceBooku
09:30 Církev bratrská Bystré - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
10:00 Na Cestě Brno - bohoslužba On-line přenos na YouTube
09:30 CB Pardubice - Archa - bohoslužba On-line přenos na YouTube
10:30 FS SCEAV Bystřice - bohoslužba On-line přenos na YouTube
10:00 AC Element Hradec Králové - bohoslužba On-line přenos na FaceBooku
11:00 Evangelická církev metodistická - Anglicky mluvící sbor - ESUMC Prague - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
09:00 Církev bratrská Horní Krupá - bohoslužba On-line přenos na YouTube
10:00 Sbor Církve bratrské v Praze 1 - Soukenická - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
09:30 Sbor Církve bratrské v Litomyšli - bohoslužba On-line přenos na YouTube