Seznam nabídky on-line duchovního života

Přehled on-line katolických mší svatých jsou na webu Mše svaté online. Požadavky na zveřejnění on-line mší posílejte na info(zavináč)mseonline.cz

Přehled záznamů je v menu a na přehledu záznamů z on-line duchovního života.

Vložení ostatních bohoslužeb, zamyšlení, adorací, duchovních koncertů a obdobných křesťanských aktivit lze zajistit pomocí formuláře na webu Člověk a Víra

 

Datum Čas Město/místo a popis Diecéze Seřadit sestupně Odkaz
10:00 Sbor Církve bratrské Praha 6 - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
09:00 CČSH Hodonín - bohoslužba On-line přenos na FaceBooku
11:00 Evangelická církev metodistická - Anglicky mluvící sbor - ESUMC Prague - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
09:30 Církev bratrská v Praze 5 - Smíchov - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
10:00 Apoštolská církev Životského, Brno - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
10:00 AC Liberec - bohoslužba On-line přenos na YouTube
09:30 Sbor Církve bratrské v Litomyšli - bohoslužba On-line přenos na YouTube
16:00 Křesťanská společenství, sbor Mozaika Hradec Králové - bohoslužba On-line přenos na YouTube
10:00 KC Český Těšín - bohoslužba On-line přenos na YouTube
10:00 AC Třinec - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
10:30 Starokatolická katedrála sv. Vavřince - bohoslužba On-line přenos na FaceBooku
10:30 Luterská evangelická církev a.v. - Hrádek - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
09:30 Sbor Bratrské jednoty baptistů v Aši - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
10:00 AC Vyškov - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
09:30 ČCE Praha - Jižní Město - bohoslužba On-line přenos na FaceBooku
11:00 Církev živého Boha, sbor Archa víry Příbram - biblické zamyšlení On-line přenos na FaceBooku
09:30 Sbor Církve bratrské ve Vsetíně - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
09:30 Církev živého Boha sbor Archa víry Příbram - bohoslužba On-line přenos na FaceBooku
10:00 AC Elevate České Budějovice - bohoslužba On-line přenos na YouTube
19:00 CČSH - Studentské bohoslužby - bohoslužba On-line přenos na FaceBooku
10:00 Sbor Církve bratrské Praha 6 - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
09:00 Církev bratrská Horní Krupá - bohoslužba On-line přenos na YouTube
11:00 Evangelická církev metodistická - Anglicky mluvící sbor - ESUMC Prague - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
10:30 FS SCEAV Bystřice - bohoslužba On-line přenos na YouTube
10:00 Apoštolská církev Životského, Brno - bohoslužba On-line přenos jinde na webu
10:00 AC Most - bohoslužba On-line přenos na FaceBooku
10:00 Sbor Církve bratrské v Brně Betanie - bohoslužba On-line přenos na FaceBooku
16:00 Křesťanská společenství, sbor Mozaika Hradec Králové - bohoslužba On-line přenos na YouTube
09:30 AC Bohumín - bohoslužba On-line přenos na YouTube
10:00 AC Třinec - bohoslužba On-line přenos jinde na webu