Datum a čas Událost Den Diecéze Město Místo Fotografové
Svátek sv. Prokopa - východní liturgie ČR: Arcidiecéze pražská Praha Kapitulní kostel Všech Svatých na Pražském hradě Lucie Horníková
Primiční mše sv. Pavla Fialy ČR: Arcidiecéze olomoucká Křtomil hřiště Josef Polehňa
Primice Štěpán Jiří Novák ČR: Diecéze brněnská Nová Říše Klášter Nová Říše Radek Hanskut
Primiční mše svatá Václav Novotný ČR: Arcidiecéze olomoucká Olomouc kostel Panny Marie Sněžné Pavel Langer
uvedeni kneze do farnosti ČR: Arcidiecéze pražská Zruc nad Sazavou ? Roman Albrecht
Kněžské svěcení ČR: Arcidiecéze olomoucká Velehrad Bazilika Velehrad František Ingr, Pavel Langer
Uvedeni arcibiskupa do uradu ČR: Arcidiecéze pražská Praha sv.Vita Martina Řehořová, Anička Guthrie, Martin Myslivec
Setkání dětí a rodin s otcem biskupem PRAŠIVÁ 2022 ČR: Diecéze ostravsko-opavská Vyšní Lhoty Vyšní Lhoty Josef Cinciala
Mše sv. na rozloučenou s arcibiskupem Janem ČR: Arcidiecéze olomoucká Olomouc katedrála sv. Václava Dominik Novák, Pavel Langer
Slavnost sv. apoštolů Petra a Pavla ČR: Arcidiecéze pražská Praha 2 - Vyšehrad Vyšehrad, bazilika sv. Petra a Pavla Petr Synek
Slavnostní uvedení biskupa Konzbula do úřadu ČR: Diecéze brněnská Brno katedrála sv. Petra a Pavla Brno Dušan Kadlec
Slavností ukončení školního roku ČR: Diecéze brněnská Brno Kostel sv. Augustýna Markéta Zelenková
Primiční mše svatá Pavla Kasala ČR: Diecéze českobudějovická České Budějovice Kostel Obětování Panny Marie Mirka Dolanská
Primiční mše svatá - Lukáš Gelnar ČR: Arcidiecéze olomoucká Velehrad Bazilika sv. Cyrila a Metoděje a Nanebevzetí Panny Marie František Ingr, Radek Šipka
Primiční mše svatá br. Matouše ČR: Diecéze českobudějovická Lišov Kostel svatého Václava Michal Klečka
První svaté přijímání v Tachlovicích ČR: Arcidiecéze pražská Tachlovice Kostel sv.Jakuba Většího v Tachlovicích Petr Synek
Primiční mše svatá ČR: Diecéze brněnská Blížkovice Blížkovice Tomáš Cigánek
SKAM - Setkání křesťanské aktivní mládeže ČR: Arcidiecéze pražská Praha - Dolní Počernice Praha - Dolní Počernice, školní areál v blízkosti Kostela nanebevzetí Panny Marie Jiří Šťástka
Mše Hoješín Hoješín Dům sestry Elišky Bohuslav Kysilka
Kněžské svěcení ČR: Diecéze českobudějovická České Budějovice Katedrála sv. Mikuláše Mirka Dolanská
Kněžské svěcení ČR: Arcidiecéze olomoucká Olomouc katedrála sv. Václava Pavel Langer, František Ingr, Dominik Novák
Festival KEFASFEST (pátek - neděle) ČR: Diecéze brněnská Brno Areál Rosa Coeli Petr Polanský
Konference Otcovo srdce Zábřeh ČR: Arcidiecéze olomoucká Zábřeh Kulturní dům Zábřeh Milan Ryšavý
Pouť kněží za vlastní posvěcení ČR: Arcidiecéze olomoucká Svatý Hostýn bazilika Nanebevzetí P. Marie, Sv. Hostýn Milena Machálková
Eucharistická procesia SK: Trnavská arcidiecéza Hrachovište Obec Hrachovište Jaromír Mikulec
Boží tělo s procesím na Petrov ČR: Diecéze brněnská Brno Kostel svatých Janů - minorité Petr Polanský
První sv. přijímání u řeckokatolíků ČR: Apoštolský exarchát Řeckokat. Praha Katedrála sv. Klimenta Lucie Horníková
Pouť ČR: Arcidiecéze olomoucká Blatnice p. Sv. Ant Hora Sv. Antonina Josef Polehňa
První svaté přijímání ČR: Arcidiecéze pražská Praha 5 - Barrandov Krista Spasitele Jakub Šerých
1. sv. přijímání + Boží Tělo ČR: Diecéze brněnská Křtiny Kostel Jména Panny Marie Vojtěch Hlávka