Datum a čas Událost Den Diecéze Město Místo Fotografové
Ekumenická bohoslužba ČR: Arcidiecéze pražská Levý Hradec Levý Hradec Anička Guthrie
Mše sv. v rámci plenárního zasedání ČBK ČR: Arcidiecéze pražská Praha Kapitulní kostel Všech svatých na Pražském hradě Lucie Horníková
Mír a mírotvůrci ČR: Arcidiecéze pražská Praha Dominikánská 8 Anička Guthrie
Ekumenická bohoslužba ČR: Arcidiecéze pražská Praha modlitebna Evangelické církve metodistické Anička Guthrie
Farářský kurz 2023 - úvodní bohoslužby Praha u Martina ve zdi, Praha N e o b s a z e n o
Mše svatá za vlast s výstavem korunovačních klenotů ČR: Arcidiecéze pražská Praha Katedrála sv. Víta Martina Řehořová, Jana Havlová
Žabovřeské rozmlouvání s P. Pavlem Stránským ČR: Diecéze brněnská Brno Panny Marie Pomocnice křesťanů Brno - Žabovřesky Dušan Kadlec
Ekumenická bohoslužba ČR: Arcidiecéze pražská Praha 12 - Modřany Sbor ČCE Jakub Šerých
Slavnost školy 18.1. ČR: Diecéze brněnská Brno Kostel sv. Tomáše, Brno Markéta Zelenková
Začiatok jubilejného roka - 100 rokov SVD na Slovensku SK: Bratislavská arcidiecéza Bratislava Kostol sv. Arnolda Janssena, Bratislava Petržalka Anička Guthrie
Mše sv. se křtem ČR: Arcidiecéze pražská Praha Týnský chrám Jana Havlová
Slavnostní bohoslužba k výročí úmrtí prvního českého krále a zakladatele kapituly Vratislava ČR: Arcidiecéze pražská Praha 2 - Vyšehrad Vyšehrad, bazilika sv. Petra a Pavla František Nedbal
Poutní mše svatá ve Filipově ČR: Diecéze litoměřická Filipov Bazilika Panny Marie Pomocnice křesťanů Jiří Vopálenský
Ekumenická bohoslužba ČR: Diecéze královéhradecká Svitavy Navštívení Panny Marie Radek Hanskut
Sobor Přesvaté Bohorodičky (podle juliánského kalendáře) ČR: Apoštolský exarchát Řeckokat. Praha Opatství P. Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Lucie Horníková
Svátek Křtu Páně v Židenicích - SBMka ČR: Diecéze brněnská Brno - Židenice Kostel sv. Cyrila a Metoděje N e o b s a z e n o
30 let úterníků ČR: Arcidiecéze pražská Praha Modřany Nanebevzetí Panny Marie Jakub Šerých
živý betlém ČR: Diecéze královéhradecká Polička Palackého náměstí Bohuslav Kysilka
Svatá liturgie Narození Páně (podle juliánského kalendáře) ČR: Apoštolský exarchát Řeckokat. Praha Katedrála sv. Klimenta Lucie Horníková
Benefiční koncert (pro Mexiko) - SBMKa, CiMbálka, Mužáci ČR: Diecéze brněnská Žatčany u Brna Kostel Nejsvětější Trojice Vojtěch Hlávka
slavnost Zjevení Páně, Staré Brno - biskup Pavel Konzbul ČR: Diecéze brněnská Brno bazilika Nanebevzetí Panny Marie, Staré Brno Helena Farkasová
Slavnost Zjevení Páně u minoritů - SBMka ČR: Diecéze brněnská Brno - minorité Kostel svatých Janů - Minorité N e o b s a z e n o
Tříkrálový průvod v Praze ČR: Arcidiecéze pražská Praha Sv. Tomáš, Malá Strana, Karlův most, Mariánské nám., Staroměstské nám. František Nedbal
Tříkrálový benefiční koncert, CMGP a SOŠPG ČR: Diecéze brněnská Brno Kostel sv. Augustina, Brno Vojta Pospíšil
Zádušní mše za Benedikta XVI. ČR: Arcidiecéze pražská Praha Katedrála sv. Víta František Nedbal
Tříkrálový koncert Charity Ostrava ČR: Diecéze ostravsko-opavská Ostrava kostel sv. Václava, Ostrava N e o b s a z e n o
žehnání tříkrálovým koledníkům ČR: Diecéze českobudějovická České Budějovice katedrála sv. Mikuláše Marie Košinová
Mše svatá za děvčata a hospodyně ČR: Diecéze brněnská Velké Bílovice Narození Panny Marie Radek Hanskut
půlnoční mše svatá ČR: Arcidiecéze pražská Stará Boleslav Bazilika Nanebevzetí Panny Marie Jakub Šerých
Liturgie na poděkování Bohu ČR: Arcidiecéze pražská Praha katedrála sv. Víta Lucie Horníková